Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Ліцей с.Дубечне оголошує набір учнів до 1-го, 5-го та 10-го класів!

Через повномасштабну війну ми вже втретє проводимо НМТ замість звичного раніше ЗНО. Цьогоріч новацією є введення ще одного обов’язкового предмета та розширення списку додаткових. Розповідаємо, як проходитиме національний мультимедійний тест 2024 та як до нього підготуватися.

Від самого початку війни маскувальні сітки, які плетуть сотні волонтерів по всій країні, захищають на фронті наших воїнів. Змінюються лише кольори: весною та влітку вони зелені, восени — жовті, взимку — білі. Під маскувальними сітками воїни ЗСУ "ховають" від ока противника техніку, бліндажі та окопи; часто сітки рятують життя не одного бійця. Але скільки б не виготовляли їх волонтери, маскувальних сіток завжди мало. Вони зношуються, рвуться, перестають відповідати сезону, на фронт прибуває все більше нової техніки, яка потребує захисту.

Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян, державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети – підвищити розуміння та обізнаність співвітчизників про всі форми насильства.
В рамках акції до нашого Ліцею завітала фахівець із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Дубечненської ради Оксана Заліпа. Вона провела захід "Скажемо рішуче "Ні" насильству", розповіла про основні функціїї Центру та поділилася корисними порадами як діяти коли потерпаєш від насильства.
Учні отримали корисну інформацію та численні позитивні емоції від дружнього спілкування .

6 грудня 2023 о 16:37 | Махун О. П. | немає коментарів

У нашому житті можуть бути події або ситуації, що викликають тривогу, страх, образу, почуття провини та інші негативні емоції. Іноді ми можемо впоратися з проблемою самі, іноді треба звертатися по допомогу до психолога. Який шлях кращий для виходу з проблемної ситуації і з погляду запобігання негативним наслідкам – рішення індивідуальне для кожної людини.

5 грудня 2023 о 10:58 | Полюх В. І. | немає коментарів

Гаслом Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 2023 року є «Дозвольте громадам керувати».

Благодійний фонд Лелекера - Lelecare збирає пластикові кришечки з 2017 року, зібрані кошти до 24.02.2022 спрямовувались на оплату медикаментів або лікування для учасників бойових дій та членів їхніх родин.

Збір кришечок відновлено з 01.09.2023 року через численні дзвінки благодійників, що бажають здати пластик фонду.
Мета визначена реальними можливостями збору, потребами фронту, які можливо опрацювати коштами з кришечок.
Мета - закупка якісних турнікетів для підрозділів Сил Оборони, що перебувають безпосередньо на передовій або висуваються на фронт. Більше інформації за посиланням.

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проходить Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». Основна її мета - привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження, підвищення рівня обізнаності громадян щодо форм насильства, алгоритми дії для потерпілих, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок та чоловік.

4 грудня 2023 о 10:03 | Махун О. П. | немає коментарів

Успішна реалізація проєкту завдяки благодійному фонду "Молода громада"

27 листопада 2023 о 20:11 | Махун О. П. | немає коментарів

Учні 10-Б класу протягом трьох тижнів мали змогу покращувати свої знання з англійської мови за сприянням міжнародної організації GoGlobal.

27 листопада 2023 о 19:59 | Махун О. П. | немає коментарів

ГС «Освіторія» розпочинає серію безплатних вебінарів на онлайн-платформі iLearn для підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) 2024.

Вебінари проходитимуть на онлайн-платформі iLearn з трьох обов’язкових предметів НМТ 2024: математики, української мови та історії України.

17 листопада 2023 о 09:29 | Махун О. П. | немає коментарів

Батьки тинейджера швидше за все колись стикалися із сумнозвісним підлітковим гнівом. Дитина може бути сварливою, грюкати дверима чи вмикати надто гучно музику. Із чим пов’язані такі сплески злості? Як жити поруч із розгніваним підлітком? Та як підтримати себе й дитину? Переклали для вас батьківський експлейнер.

3 листопада 2023 о 12:17 | Махун О. П. | немає коментарів

Рано чи пізно перед батьками постає запитання: коли ж дитині вже можна купити смартфон чи планшет? Як його зробити безпечним для дитини? В Україні 92 % дітей у віці до 12 років уже є постійними інтернет-користувачами. Громадська організація #stop_sexтинг зібрала для вас рекомендації із користування гаджетами для різних вікових груп дітей.

7 вересня 2023 о 14:26 | Махун О. П. | немає коментарів

Свята, поїздки та звичайні прогулянки з друзями у підлітків рідко відбуваються без знімання всього навколо на свій смартфон. Батькам складно зрозуміти, навіщо їхня дитина розповідає на камеру, як минув її день, дорогою до супермаркету. А весь контент, що публікує підліток у соцмережах, дорослим здається абсолютно безсенсовним.

30 серпня 2023 о 13:55 | Махун О. П. | немає коментарів

«А ти вже знаєш, ким хочеш стати?» — таке запитання ставлять дитині дедалі частіше, коли вона переходить з класу в клас. Серед відповідей — від «не знаю» до різних версій, які змінюються з часом. Як бути із сумнівами та невизначеністю, і взагалі: чи потрібно переконувати випускника, що вибір попереду — не останній у його житті?

30 серпня 2023 о 13:46 | Махун О. П. | немає коментарів