Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Тиждень педагогічної майстерності

Дата: 18 березня 2021 о 14:18, Оновлено 23 березня 2021 о 10:09
138 переглядів

         

 З 09 по 12 березня 2021 року у  ЗОШ І-ІІІ ст. с.Дубечне проходив методичний тиждень. 

Основною метою методичного тижня була  демонстрація  професійних   досягнень педагогів через   основні  види  освітньої  діяльності. 

Педагогами   були проведені відкриті уроки, що   відзначались правильним  вибором  форм, методів і   навчання,   використанням новітніх    інформаційних технологій в  поєднанні  з традиційними прийомами, які  стимулювали  активність та пізнавальний інтрес учнів    до    навчання.                                      

         Вчителька 1-А  класу  Якимук  Г.Д. поділилися досвідом роботи  за Концепцією Нова українська школа. Вона продемонстрували методи і прийоми, які використовують під час проведення уроків, зокрема, з методичними системами «Щоденні 3» і «Щоденні 5», які допомагають реалізувати на практиці особистісно-орієнтовану модель навчання та засади педагогіки партнерства і використовуються, щоб навчати дітей бути самостійними під час математики, української мови та ЯДС, щоб учитель мав можливість працювати з учнями індивідуально та в малих групах.   
       Вчителька Махун О.П. представила урок   розвитку навичок аудіювання , який  дав можливість здобувачам освіти розкрити свої  інтелектуальні  здібності, проявити себе у різних видах мовленнєвої діяльності, дізнатися  багато нового  та розширити свій кругозір. Урок містив  різні форми і методи роботи на уроці. Це дозволило активізувати діяльність учнів та стимулювати їх подальшу роботу.  
     Учитель історії Макарук М.А.  проводив урок  з використанням  методів особистісно-зорієнтованого навчання, спрямованих на активне навчання, що спонукає дітей мислити, експериментувати, досліджувати.     

       На уроці інформатики вчитель Кисіль П.І. розглянув поняття алгоритму та навчав використовувати його в житті для досягнення поставлених цілей. Використання методів особистісно-зорієнтованого навчання сприяло кращому оволодінню навчального матеріалу та підвищенню мотивації до вивчення предмету. 

      Заняття з курсу громадянська освіта, проведене  вчителькою Махун Л.П.,  досить актуальне у наш час. Оскільки, в групах здобувачі освіти дослідили з якого контенту складається медіапростір десятикласника, створивши візуальний макет на віртуальній дошці Jamboard. Вчилися розрізняти факти і судження, вирізняти в стрічці новин пропаганду, фейки та «джинсу». Різноманітність форм і методів у поєднанні із життєвим досвідом учнів спряли досягненню поставлених цілей.   

      На уроці трудового навчання вчитель Кавас А.А.  сформував вміння характеризувати матеріали , які використовуються для токарної обробки деревини, ознайомив із технологією виготовлення виробів на токарному верстаті, виховував потребу творити прекрасне. Очікувані результати було досягнуто, оскільки учні практичне завдання виконали.

          На відкритому уроці з геометрії вчителька Курилюк А.П. практикувала здобувачів освіти  у розв’язуванні задач на застосування формул площі многокутників, які мали практичне спрямування. Застосувалась самостійна, індивідуальна роботу, фронтальне та тестове опитування.   

      Урок біології вчителька Потапук Л.І. розпочала з   перегляду   відеофрагменту   поведінки тварин «Лебединий вальс» і в ході його обговорення вчитель підвела учнів  до розуміння теми уроку. Працюючи  в групах школярі ознайомились з методами вивчення поведінки тварин і результатом їх роботи було складання відповідної схеми на дошці. Узагальнення навчального матеріалу було проведено у вигляді інтерактивної гри з використанням інтернет-ресурсів.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.